Цифрова система біоіндикації – BL-DBS з синім трансілюмінатором

Новітня технологія від Vernier – навчальна біотехнологічна лабораторія. Цифрова система біоіндикації дозволяє вам висвітлювати гелі отримуючи цифрову фотографію на ваш комп’ютер для аналізу даних.

Система синьої цифрової біоіндикації

Комплектація Blue Digit Bioimaging включає: Transiluminator BlueView – синій трансілюмінатор, відеокамеру, цифрову USB-камеру ProScope HR з об’єктивом 1-10X, 12V AC адаптер та стенд ProScope. Платформа трансілюмінатора використовує супер яскраво-сині світлодіоди для висвітлення моделей нанесення гелю на основі ДНК, що робить його безпечною та недорогою альтернативою ультрафіолету.

  • Синій Трансілюмінатор добре працює з SYBR (гель) Безпечні зразки ДНК.
  • Високоякісний пристрій для виведення зображень відфільтровує яскраве чи розсіяне світло для чудових фотографій.
  • ProScope HR – цифрова камера з високою роздільною здатністю. В комплект входить 1-10X об’єктив.
  • Регульований стенд – ProScope Stand дозволяє налаштувати експеримент максимально точно.
графік кривої ДНК
Аналіз необробленої лямбда-ДНК

Однією з найцікавіших складових до початкової біотехнологічної освіти є функція аналізу гелю у Logger Pro. Проводьте експерименти та лабораторні роботи в ліцеї чи старшій школі – нові можливості для учнів швидко і в простий спосіб документувати та аналізувати зображення цифрового гелю.

Використовуючи фотографію, зроблену за допомогою ProScope HR, власну цифрову камеру або просто вставивши фотографію з файлу, Logger Pro допоможе вашим учням створити стандартну криву та обчислити кількість основних пар (молекулярну вагу) для кожної експериментальної смуги за кілька хвилин.

Експерименти для вас

  • Бактеріальна трансформація
  • Аналіз ДНК-лактози
  • Кріміналістика та ДНК, відбитки пальців
  • Ваші власні експерименти не мають меж!

Гелевий-електрофорез – це метод відокремлення маркованих молекул від довжини фрагмента (наприклад, ДНК і РНК) або заряду чи розміру (наприклад, білку) за допомогою електричного поля та гелевої матриці. Специфічні барвники та/або плями використовуються для позначення цікавих молекул. Це більш безпечно ніж застарілі технології з етидієм броміду.

Рекомендуємо закуповувати для експериментів спеціальні готові зразки гелевого матеріалу для аналізу (ДНК-гель). Специфікація на трансілюмінатор.

Змінні складові набору – ви можете придбати кожну окремо

Крім цього ви можете замовити окремо лінзи з більшою силою: 50х (BD-50X); 100х (BD-100X); 200х (BD-200X).

Для використання камери з набору з мікроскопом – замовте спеціальний адаптер для жорсткої фіксації за кодом BD-MTA. Додатково його можна оснастити інфрачервоним фільтром, для складних експериментів профільного закладу освіти, з кодом замовлення BD-CMOUNT.