Система постійного струму – CCS-BTA з живленням від мережі

система постійного струму

Джерело живлення постійним струмом (DC) з вбудованим датчиком напруги – провідна система для навчальних експериментів з електрохімії старшої школи чи ліцею.

Система в корпусі є комплексним рішенням – і тому вам більше не потрібно велике стаціонарне джерело живлення для дослідів на уроках. Проводьте експерименти з гальванізації та електролізу в хімії з максимумом в 0,6А при напрузі в 5В постійного струму.

Провідна система постійного струму

електроліз на уроці хіміїНадчуттєвий резистор дозволяє контролювати вихідний струм через кабель датчика. Користувач може встановити напругу, встановивши регулятор у відповідне положення на циферблаті, система автоматично застосує зміни.

Використовуйте комбінований датчик, для дослідження закону Фарадея і визначення числа Авогадро. Якщо вам потрібна додаткова доступність – зверніть увагу на безпровідну модель системи постійного струму.

Зверніть увагу, що його можна використовувати лише з джерелом живлення від виробника – підключення до інших джерел живлення не допускається. Блок живлення ідентичний блоку зарядки для LabQuest2.

гальванічний експеримент
схема використання приладу

Характеристики

  • Діапазон: 0-0,6 A
  • Ціна поділки: 0,09 мА
  • Лінійність: 0,1%
  • Живлення: 5 В постійного струму

Детальні характеристики пристрою.
Джерело живлення включено в поставку.


Фіксатор для електродів – рекомендоване доповнення для лабораторного штативу.