Цифровий блок керування – DCU-BTD для управління пристроями

блок автоматичного управління пристроями

Цифровий блок управління (DCU) спрощує використання вихідних цифрових ліній інтерфейсу для управління електричними пристроями постійного струму.

Можливості цифрового блоку управління

Використання DCU з вашими стандартними датчиками Vernier забезпечують кращий варіант впровадження Наукових стандартів наступного покоління (NGSS) в класі. Приваблива простота використання пристрою DCU буде спонукати учнів до нових відкриттів, і їм не обов’язково глибоко знати специфіку інженерного чи комп’ютерного програмування.

Крім того, всі проекти з DCU прості і достатньо швидкі для інтеграції в навчальну програму, проводити планові лабораторні роботи та власні експерименти. Для тих учнів, що прагнуть більшого, цифровий блок керування можна використовувати для проектів під конкретні потреби, від управління фонтаном для пиття до автоматичної манжети вимірювання тиску людини.

Управління електричними пристроями

Цифровий блок управління запрограмований на просту з Logger Pro чи з вашим LabQuest 2. Блок керування підключається до інтерфейсу Vernier як датчик – просто підключіть його до цифрового порту (світлодіод на пристрої дасть знати, що підключення пройшло успішно).

Просте підключення до блоку управління: підключіть електричний пристрій до одного з каналів блоку. Після цього приєднайте блок керування до інтерфейсу LabQuest (не входить в комплект).

Навчальний цифровий блок керування працює також і з програмним забезпеченням National Instruments LabVIEW for Education. Крім того, DCU може бути підключено до Arduino чи NI myDAQ. Для цього використайте адаптер живлення (не входить до комплекту) на 5 або 6 вольт у відповідний роз’єм.

просте налаштування датчиків з Logger Pro
Налаштування ЦБУ в Logger Pro (3 простих кроки)

Характеристики цифрового блоку керування

  • Вихідні лінії: 6 (програмне забезпечення Logger Pro дозволяє незалежне керування першими 3ма)
  • Максимальний струм на кожній лінії: 600 мА
  • Допустима напруга живлення і вихідна напруга: від 5 до 12 вольт

Завантажте інструкцію з використання

практичні заняття з автоматизації, контролю та керування процесами

Індустріальні можливості в школі

Діяльність у сфері інженерії дозволяє використовувати вашу цифрову лабораторію Vernier для легкої інтеграції інженерних розробок. Використовуйте дані датчиків, цифровий блок управління і програмне забезпечення Logger Pro для швидкого створення вашими учнями сенсорних систем керування за сучасними схемами.

Супутні аксесуари