Датчик струму – GDX-CUR безпровідний сенсор

Безпровідний датчик струму

Безпровідний датчик струму вимірює електричну напругу в ланцюгах. Працює по безпровідному каналу зв’язку Bluetooth та може підключатися через USB до вашого пристрою.

Спростіть проведення навчальних експериментів за допомогою безпровідного сенсора струму. Бездротовий зв’язок виключає потребу в додаткових кабелях, які можуть заважати на лабораторному столі.

  • Збір даних про малі струми, як ті, що утворюються магнітом, який падає через котушку.
  • Використовуйте у поєднанні з датчиком напруги Go Direct для вивчення закону Ома або послідовних та паралельних схем.
  • Дослідіть стандартні схеми RC та RLC.

Запасу акумуляторної батареї вистачить на довгий термін роботи (навіть якщо у вас заплановані уроки на цілий день по одній темі заняття). Відслідковувати рівень заряду акумулятора можна безпосередньо на вашому пристрої з нашого безкоштовного додатка Graphical Analysis 4. Якщо акумулятор розряджений, просто підключіть датчик до зарядного кабелю та продовжуйте збирати дані, не перешкоджаючи або не створюючи незручностей для вас або ваших учнів.

Датчик підключається безпосередньо до вашого мобільного пристрою (смартфон чи планшет), Chromebook або комп’ютера – не потрібно придбання додаткового обладнання або програмного забезпечення. Виберіть рішення, яке найкраще підходить для вашого класу чи лабораторії з використанням USB або бездротового зв’язку через бездротову технологію Bluetooth.

Технічні характеристики

  • Діапазон: +/-1A та +/-0.1A
  • Максимальний струм без пошкодження: 1,5А та 0,5А
  • Типова ціна поділки: 0,031мА та 0,003мА

Комплектація: безпровідний датчик струму, Micro USB кабель