Рахівник крапель – GDX-DC безпровідний автоматичний

цифровий сенсор підрахунку кількості крапель

Безпровідний Drop Counter точно визначає кількість крапель титрату, що додається під-час титрування, а потім автоматично визначає його об’єм. Лічильник крапель зекономить ваш час та буде корисним на практичних лабораторних роботах.

Проведення титрування ніколи не було простіше. Використовуйте сенсор підрахунку крапель в парі з іншими безпровідними датчиками Go Direct, наприклад pH, датчик провідності чи ORP, для виконання кислотно-лужного, кондуктометричного або потенціометричного титрування.

Датчик розрахований на широку зону виявлення падіння крапель (1,3 × 3,7 см), навіть відсутня потреба в точному вирівнюванні бюретки – показники будуть правильними. В конструкції є великий відсік для кріплення стандартних лабораторних датчиків і менший отвір для датчиків температури. Регульований затискач кріпиться до штативу Stir Station і підходить до більшості лабораторних підставок та решіток.

Датчик має інфрачервоний випромінювач на одному кінці, і детектор на іншому кінці. Коли ІЧ промінь переривається (інтенсивність 890 нм) краплею титру, приймається цифровий сигнал про запис краплі. Програмно краплі перераховуються в одиниці об’єму (наприклад мілілітри). Червоний світлодіод поряд з зоною детекції сигналізує, вказуючи, що крапля була записана. Є оранжево-зелена індикація розрядженого стану та повної зарядки акумулятора.

Комплектація набору

  • Безпровідний датчик крапання
  • Пластиковий резервуар для реагентів
  • Пластиковий клапан з подвійним краном
  • Мікростерєр Vernier (магнітний змішувач, на кінець сенсора датчиків)
  • Мікро-USB-кабель

Повна специфікація на виріб

Калібрування датчика (3 режими):

  • Не потребує калібрування і буде використовувати заводські налаштування виробника
  • Ручне введення значення співвідношення крапель/мл.
  • Виконайте автоматичне калібрування крапель/мл. Деталі процесу описано в інструкції до виробу

З питань повної комплектації навчальної лабораторії звертайтеся до представників компанії в Україні.