Детектор руху – MD-BTD датчик відстані та прискорення

лабораторний датчик руху для визначення відстані
Детектор руху використовується для визначення положення, швидкості та прискорення рухомих об’єктів. Один із основних датчиків, що потрібен на уроках і може використовуватися не лише з динамічною системою, а і самостійно.

Опис датчика відстані та прискорення

два датчики руху на динамічній доріжціДетектор руху використовує ультразвук для вимірювання положення візків, кульок, людей чи інших об’єктів вимірювання на практичних заняттях без шкоди чи впливу на них.

  • Вимірювання відстані до предметів від 15 см до 6 м.
  • Точність визначення положення – 1%
  • Перемикач чутливості робить більш точними дослідження навіть з малими предметами.
  • Кут огляду приймача: ± 15º
  • Зручний монтаж для використання з Динамічною системою.
  • Поворотний детектор – для налаштування будь якого напрямку вимірювань.

Приклади одержання даних з цього датчика:

Купуючи – перевірте наявність в комплекті з датчиком Цифрового інтерфейсного кабелю.


Аксесуари до Детектора руху

Для кріплення детектора руху до різних стаціонарних об’єктів, наприклад стільниця, стійка для ключів та інше – ви можете придбати додатково Зажим-фіксатор MD-CLAMP. Корисним додатковим аксесуаром до придбання буде Відбивач детектора руху DTS-FLAG для використання з динамічною системою шляхом кріплення до візків.

Відбивач рефлектора детектора руху використовується для того, щоб зробити підготовку експериментів більш зручною – він збільшує розміри та однорідність візка з одного боку, і служить орієнтиром для детектора руху. Повна сумісність як з пластиковими так і з металевими динамічними візками.

Якщо є потреба у розміщенні датчика на більшій відстані від лабораторного інтерфейсу – запитайте у представників компанії перед покупкою про можливість придбання Цифрового подовжувача.

Приклади використання датчика з Динамічною системою