Комбінована 2,2м Лава для фізики – TRACK-LONG на динаміку та оптику

велика лабораторна дошка для динамічної системи

Краща лабораторна лава, що рекомендована до використання в навчальних закладах на уроках фізики. Дошка довжиною 2.2 метри ліпшим чином відповідає потребам проведення лабораторних практикумів та навчальних дослідів. Призначена на заміну, за незначну доплату, до стандартного комплекту Динамічної системи.

Є рекомендація одразу брати комплект Динамічної системи з цією лабораторною лавою. Це збереже ваші кошти порівняно з придбанням двох дошок по 1.2м зі спеціальним жорстким кріпленням між ними.

Довга дошка для експериментів з фізики дозволяє мати більший діапазон для розгону візків, розміщення більшої кількості датчиків одночасно, кріплення складних оптичних систем з будь якими варіаціями їх розміщення, здійснити монтаж датчиків відстані та руху залишаючи вільне місце для зручності та демонструвати досліди більш наочно.


Звісно вона може бути поєднана з такою ж чи стандартною через жорстке кріплення дошка-до-дошки T2T-VDS.

набір для з'єднання дошка до дошки

Track-to-Track З’єднувач для жорсткого кріплення двох доріжок. З ним ви зможете проводити великі експерименти та дослідження!

Підходить до стандартного та довгого треку, виготовлений з надміцних матеріалів з високою точністю для безшовного закріплення однієї динамічної системи до іншої.

В комплекті іде спеціальний двосторонній шестигранний ключ.


Запасні опорні ніжки AL-VDS з регулюванням висоти та бічного нахилу динамічної системи. Будь які запасні частини до вашого лабораторного обладнання ви можете замовити у місцевих дилерів.

Цей регулятор вирівнює висоту та регулює нахил однієї сторони Vernier Dynamics Track. Вам потрібні два для Динамічної системи.

По дві таких входять до наборів з треками. При потребі ви можете з часом їх замінити придбанням нових запчастин при витиранні частин чи втраті.

Продумана конструкція опорних ніжок не заважає постійно змінювати предмети, що розміщаються на лабораторному треці: датчики, оптична система, додаткові кріплення фото-воріт та інше.