Візок з кодуванням руху – DTS-CART-MEC для роботи з декодером

точна система контролю руху візків

Рухомий комплект – це візок для надточного вивчення динаміки, сумісний з Динамічною системою. Він вже включає в собі блок інфрачервоного передавача з готовим до використання візком.

Візок можна використовувати лише з приймачем Motion Encoder високої точності, на треці має бути нанесена стрічка декодування сигналу.

На верхній стороні візка по стандарту є кріплення для всіх необхідних провідних і безпровідних датчиків та індикаторів. Налаштування магнітів чи гачків відбувається за допомогою знімних вставок.

Комплектація Візка з кодуванням руху

  • Візок з системою кодування в комплекті (орієнтовна вага 320г)

Потрібні дві батарейки формфактору AAA для системи контролю руху (відсутні в комплектації).

 


Придбайте разом з аксесуарами для візка

Заміна вісі та колес WHEELS-VDS для візка з системою стеження. Продається парами з двох осей, де кожна має по два колеса. Придбати можна на заміну пошкоджених колес, осей чи підшипників.

важки запасні для динамічної системиКомплект важків – DTS-MASS тягарці для візка

Чотири 125-грамові тягарці використовуються для додавання ваги у візок для експериментів з динамікою. Це набір для доповнення вашої Динамічної системи для вивчення залежностей руху від ваги. Сумісний лише з пластиковими візками Vernier.

фрикційна накладка для динамічної системиФрикційна накладка – DTS-PAD для лабораторного візка

Після ряду досліджень по зменшенню тертя візка на Динамічній системі, щоб проводити досліди без впливу сторонніх чинників, ми даємо можливість додати функцію тертя лабораторному візку. Тепер ви та ваші учні можуть проводити дослідження з регульованим рівнем тертя візка.

Додайте фрикційний додаток до стандартного візка, плунжерного візка чи в лабораторний візок з контролем руху, і відслідковуйте рівномірність тертя по всій довжині лабораторної лави. Змінювати рівень тертя можна з високою точністю – поворотом спеціальної ручки.

монтажний комплект для візкаТримачі датчиків – DTS-ACC для датчика сили та акселерометра

Великий гвинт з ручкою використовується для кріплення датчика Сили Vernier до лабораторного візка. Аналогічно, двоє менших гвинтів з захисними ручками призначені для монтажу на візок для дослідів датчика Акселерометра (включно з моделлю 3-осьового).