Плунжерний візок – DTS-CART-P для запуску руху

базовий візок для монтажу датчиків вивчення руху

Запасний візок, що можна придбати на заміну втраченого з Динамічної системи яку ви брали комплектом. Ці візки з низьким коефіцієнтом тертя призначені для вивчення руху і колізій на Vernier Dynamics Track.

Плунжерний візок має плунжер з пружиною для зіткнень, і розрахований на надзвичайно еластичні зіткнення. На верхній стороні розміщено місця для кріплення двох-діапазонного силового датчика, акселерометра низького рівня і безпровідної динамічної системи. Знімні вставки забезпечують швидке налаштування магнітів чи гачків та стосу для дослідження зіткнень. Візки Vernier також сумісні з іншими лабораторними треками та візками.

вивчення руху та зіткнень

Що включено в поставку Плунжерного візка

  • Візок плунжерний
  • Монтажне оснащення для датчика сили та акселерометра
  • Магнітні і гачковидні бокові кришки

Додаткові аксесуари до візка

Заміна вісі та колес WHEELS-VDS для плунжерного візка. Продається парами з двох осей, де кожна має по два колеса. Придбати можна на заміну пошкоджених колес, осей чи підшипників.

важки запасні для динамічної системиКомплект важків – DTS-MASS тягарці для візка

Чотири 125-грамові тягарці використовуються для додавання ваги у візок для експериментів з динамікою. Це набір для доповнення вашої Динамічної системи для вивчення залежностей руху від ваги. Сумісний лише з пластиковими візками Vernier.

фрикційна накладка для динамічної системиФрикційна накладка – DTS-PAD для лабораторного візка

Після ряду досліджень по зменшенню тертя візка на Динамічній системі, щоб проводити досліди без впливу сторонніх чинників, ми даємо можливість додати функцію тертя лабораторному візку. Тепер ви та ваші учні можуть проводити дослідження з регульованим рівнем тертя візка.

Додайте фрикційний додаток до стандартного візка, плунжерного візка чи в лабораторний візок з контролем руху, і відслідковуйте рівномірність тертя по всій довжині лабораторної лави. Змінювати рівень тертя можна з високою точністю – поворотом спеціальної ручки.

монтажний комплект для візкаТримачі датчиків – DTS-ACC для датчика сили та акселерометра

Монтажні елементи для кріплення до Динамічної системи – силового датчика та акселерометра (складається з одного великого гвинта та двох малих, зі зручними наконечниками).

Великий гвинт з ручкою використовується для кріплення датчика Сили Vernier до лабораторного візка. Аналогічно, двоє менших гвинтів з захисними ручками призначені для монтажу на візок для дослідів датчика Акселерометра (включно з моделлю 3-осьового).