Біологічна камера – BC-2000 велика та BC-250 мала

Біологічна камера – являє собою герметичну ємність для проведення експериментів з можливістю закріпити датчики та використовувати для демонстрації з іншими лабораторними пристроями.

Велика біологічна камера BC-2000

навчальна посудина з прозорого пластику2000 мл пластикова камера, яка може бути використана з датчиками СО/ О2 чи етанолу для контролю газоподібних рівнів двоокису вуглецю та кисню одночасно в замкнутій системі. BioChamber 2000 особливо корисний для нагляду за диханням рослин при фотосинтезі. Великі верхні отвори забезпечують легке кріплення та розміщення датчиків та маніпуляцій з досліджуваним зразком.

Біологічна камера 2000 має два порти для датчика. Якщо немає потреби використовувати одночасно обидва, гумова пробка розміру 6 щільно закриє втулку (але вона не може забезпечити повну герметичність).

Мала біологічна камера BC-250

плшка з прозорого пластику з отвором250 мл пластикова ємність, яка може бути використана з датчиком вуглекислого газу СОта датчиком кисню О2 для навчальних експериментів в закритому середовищі. BioChamber 250 корисний для дослідів з фотосинтезом та клітинним диханням. Встановіть пляшку на бік з сенсором CO2 в горловину пляшки, а датчик газу O2 в гумову втулку. В такому положенні індикатори займають кращі місця для дифузії газів.

Гумова пробка розміру 6 вставляється у втулку, якщо використовується один датчик (без аналізу кисню – з’єднання не герметичне).

Рекомендовано придбати до біологічних камер

Магнітний змішувач – забезпечить рівномірність в резервуарі для правильного газообміну та точних результатів. Не дивлячись на високу точність приладів визначення – показники від звичайної дифузії отримують кінцеве значення зі значною втратою часу. Змішувач зі світлодіодним підсвічуванням та штативом забезпечить швидке проведення лабораторних робіт на уроці.

гумовий корок для закріплення сенсорівETH-STOP Пробка №6 для датчика етанолу – рекомендований аксесуар, що забезпечує кріплення сенсорів з меншим діаметром. Замовити ці та інші додатки можна у місцевого дилера.