Стандартний візок – DTS-CART-S для вивчення руху

звичайний візок для уроку фізики

Запасний візок стандартної комплектації для заміни втраченого від Динамічної системи. Як і інші аксесуари ви можете придбати у дилерів компанії.

Візки з низьким коефіцієнтом тертя створені для вивчення руху та колізій з Динамічною системою Vernier. На верхній стороні кріпляться всі необхідні датчики та пристрої стеження за рухом. Вбудовані знімні вставки забезпечують легке налаштування магнітів чи гачків для дослідження зіткнень і руху. Візки Vernier сумісні з іншими. Колір цієї моделі навмисно відрізняється від Плунжерного візка для більш зручного опису учнями дослідів, що проводилися.

вивчення кінетичного руху та плавності зіткнень

Що постачається зі Стандартним візком

  • Візок стандартний
  • Монтажне оснащення для акселерометра і датчика сили
  • Кришки магнітні та гачкоподібні

 


Замовляйте разом з аксесуарами до візка

Заміна вісі та колес WHEELS-VDS для стандартного візка. Продається парами з двох осей, де кожна має по два колеса. Придбати можна на заміну пошкоджених колес, осей чи підшипників.

важки запасні для динамічної системиКомплект важків – DTS-MASS тягарці для візка

Чотири 125-грамові тягарці використовуються для додавання ваги у візок для експериментів з динамікою. Це набір для доповнення вашої Динамічної системи для вивчення залежностей руху від ваги. Сумісний лише з пластиковими візками Vernier.

фрикційна накладка для динамічної системиФрикційна накладка – DTS-PAD для лабораторного візка

Після ряду досліджень по зменшенню тертя візка на Динамічній системі, щоб проводити досліди без впливу сторонніх чинників, ми даємо можливість додати функцію тертя лабораторному візку. Тепер ви та ваші учні можуть проводити дослідження з регульованим рівнем тертя візка.

Додайте фрикційний додаток до стандартного візка, плунжерного візка чи в лабораторний візок з контролем руху, і відслідковуйте рівномірність тертя по всій довжині лабораторної лави. Змінювати рівень тертя можна з високою точністю – поворотом спеціальної ручки.

монтажний комплект для візкаТримачі датчиків – DTS-ACC для датчика сили та акселерометра

Монтажні елементи для кріплення до Динамічної системи – силового датчика та акселерометра (складається з одного великого гвинта та двох малих, зі зручними наконечниками).