Датчик ЕКГ – EKG-BTA навчальний сенсор для електрокардіограми серця

датчик електрокардіограф - кардіограма на уроках біології

Датчик ЕКГ для навчального закладу, спеціально розроблений для зручності використання в класі. Він вимірює електричні сигнали, що виробляються м’язовими скороченнями, і може використовуватися для побудови графіків електрокардіограми на базі 3х контактів чи запису даних електроміограми.

Електрокардіограма на уроках біології з датчиком

Датчик ЕКГ вимірює сигнали серцевого електричного потенціалу (напруга, що виникає при стисканнях серця). Його можна використовувати для того, щоб стандартне 3-свинцеве ЕКГ-трасування реєструвало електричну активність в серці чи збирало записи показників з поверхні ЕМГ для вивчення скорочення м’язів в руці, нозі чи щелепах.

Характеристики електрокардіографа для школи

  • Зсув: ~ 1,00 В (± 0,3 В)
  • Підсилення: 1 мВ потенціал тіла / 1 В вихід датчика

Детальна інформація про пристрій ЕКГ

Комплектація датчика серцевих скорочень

  • Датчик EKG Vernier
  • Пакет зі 100 одноразових електродів
  • Настанова користувача
приклад збору даних датчика ЕКГ
Графік ЕКГ – скорочення і реполяризація серцевих камер

набір електродів для шкільного датчика ЕКГЗапасні одноразові електроди ELEC (100 шт.) завжди можна поповнити у місцевого дилера. Вони забезпечують гігієнічність використання та простоту підключення. Кожен з трьох контактів підключається до одноразового електроду (використовується три за раз на одного учня).


Більш високоточні моделі датчиків

Датчик Qubit EKG/EMG Q-S207 – сенсор призначений для вимірювання електроміограм в м’язах, може переключатися на режим електрокардіограми. Цей датчик є біопідсилювачем з високим коефіцієнтом підсилення і бездоганним високочастотним відгуком, що робить його ідеальним для запису даних експериментів з ЕКГ м’язів.

Датчик Qubit GSR Q-S222 (гальванічна реакція шкіри) – вимірює шкірно-гальванічний рефлекс. Цей рефлекс генерує зміну провідності шкіри в періоди стресу, збудження чи шоку і використовується як характеристика активності симпатичної нервової системи. Цей датчик контролює швидку та повільну зміну провідності шкіри, і допомагає в навчальних закладах вивчати стани шоку, нервового збудження та біологічного зворотнього зв’язку.