Ручний динамометр – HD-BTA вимірювання м’язової сили

датчик динамометра на уроки біології

Ізометричний ручний динамометр з тензометричним контролем може використовуватися для вимірювання сили хвату, м’язової втоми, сили стиснення зубів. Використовуйте ручний динамометр з іншими датчиками на уроках для оцінки стану здоров’я та фізичної підготовки.

Vernier розробив силомір, який може бути використано для інтеграції європейських стандартів навчання та демонстрації учням, як використання відповідних наукових інструментів для збору даних може бути корисним і захопливим.

оцінка м'язової втоми людини

Характеристики ручного силоміру (динамометра)

  • Точність: ± 0,6 Н
  • Живлення: 7 мА при 5 В постійного струму
  • Робочий діапазон: від 0 до 600 Н
  • Безпечний (максимальний) діапазон: 0 – 850 Н

Скачати повну специфікацію на динамометр

Цифровий датчик динамометра обходить електронні динамометри та механічні силоміри за можливостями і функціональністю. Він ідеально підходить для вивчення біології та робототехніки.

графік дослідження на уроці біології
Сила хвату та м’язова втома

На уроках з ним ви будете вивчати особливості тривалих режимів навантаження на людські м’язи для оцінки їх роботи, досліджувати швидкість розвитку втоми м’язу. Цей датчик вирізняється двома незалежними сенсорами – один з яких меншого розміру для оцінки пальців чи сили щелеп (з використанням захисту).

Для використання динамометра на уроках робототехніки – вам знадобиться адаптер BTA-NXT для поєднання роботи датчиків з комплектом LEGO MINDSTORMS. Запитайте, про можливість придбати його, у місцевого дилера.