Мікрофон – MCA-BTA датчик для запису звуку і SLS-BTA сенсор рівня гучності

обладнання для лабораторної з акустики

Використовуйте мікрофонний сенсор на шкільних заняттях де потрібен запис звуку. Якісний навчальний мікрофон забезпечить точність ваших лабораторних робіт.

Навчальний датчик мікрофону MCA-BTA

Він потрібен для вивчення особливостей голосу та музичних інструментів на уроках в загальноосвітній школі та входить в стандартний набір для комплектації фізико-математичних предметних кабінетів.Також підходить для експериментів зі швидкістю звуку.

мікрофон VernierХарактеристики датчика мікрофону

  • Діапазон частот: від 100 Гц до 15 кГц
  • Типова максимальна частота: 10 000 Гц
  • Потужність: 1,45 мА при 5 В постійного струму

Переглянути настанову користувача

Сенсор рівня звуку SLS-BTA

навчальний датчик для аналізу звукоізоляціїПросте та легке вимірювання та дослідження рівня шуму в класах. Датчик рівня звуку дозволяє дозволяє виміряти рівень звуку в децибелах (дБ) для шкільних експериментів. Його використання не потребує спеціальних знань про зважування на рівні звуку, час відгуку чи шкалу децибел.

Сенсор A-зважений, що дозволяє йому реагувати на звукову гучність так, як людське вухо. Ви зможете контролювати рівні звуку в аудиторії, вимірювати час реверберації і досліджувати звукоізоляцію. Підійде для профільних закладів освіти чи використання у ВИШі.

оцінка гучності в кабінетіХарактеристики сенсора рівня гучності

  • Діапазон: 55-110 дБ
  • Точність: ± 3 дБ
  • Ціна поділки: 0,1 дБ
  • Діапазон частот: 30-10 000 Гц

Завантажити інструкцію з експлуатації


 

автономний датчик гучності для експериментів

Для поглибленого дослідження звуку, Sound Level Meter SLM-BTA – кращий інструмент для вищої школи чи ліцею по вимірюванню шуму. Перемикач на лічильнику використовується для вибору dBA чи dBC і швидкого чи повільного відгуку. Вимірювач звуку (в дБ) має ЖК-панель для використання в якості автономного пристрою.