Джерело живлення Extech – EXPS електроживлення постійного струму

блок живлення на фізику

Цифрове джерело живлення Extech для забезпечення постійним струмом і стабільною напругою для навчальних фізичних експериментів, що потребують відповідності джерела вимогам використання в класі з учнями.

Електричне джерело постійного струму EXPS

блок постійного струму на уроціНавчальне джерело живлення розраховано на використання в закладах освіти і забезпечує постійний струм DC допустимого рівня.

Воно має три виходи: регульований 0-30 В при 0-3 А, фіксовані 5 В та 12 В (з легкими застібками). Оснащено захистом від перевантаження і короткого замикання. Для подачі змінного струму передбачено окремі додаткові клеми.

На передній панелі розміщено цифрові датчики напруги та струму виходу зі змінним струмом, тому додаткові вимірювання не будуть потрібні для типових експериментів. Це електричне джерело відмінно працюватиме в навчальних дослідах з програми, та підійде для проведення унікальних експериментів (під наглядом викладача).

Вивчайте електричну енергію та закон Ома, послідовне і паралельне підключення, магнітне поле в котушці та провіднику. Знайдіть нові способи збереження енергії для сільського господарства.

лабораторні роботи та дослідження з фізики