Розширений набір оптики – OEK для перетворення динамічної системи в оптичну

розширена система оптики
Додайте комплект розширення Vernier Optics Kit до вашої Динамічної системи для проведення оптичних експериментів, таких як формування зображень з лінзами та інтенсивність світла порівняно з відстанню. На базі набору можна навіть побудувати телескоп.

Набір оптики – оптична система на базі динамічної

Великий комплект для стандартної навчальної програми з вивчення світлових явищ на уроках фізики. Деталі комплекту монтуються на доріжці надійно, так, що деталі можуть залишатися на ній і під час переміщення треку з Динамічної системи.

Три об’єктиви на пластикових опорах залишаються на дошці постійно. Світлодіодне джерело світла споживає мало енергії та безпечне для дотику. Поворотний диск на джерелі світла дає можливість отримати світлові промені, точковий промінь світла, «L» розміром 2 на 1 см і паралельні лінії для експериментів з роздільною здатністю. Джерело живлення в комплекті таке ж, як і для LabQuest і може бути взаємозамінним. Для дослідів пов’язаних з діаметром та формою лінзи, є додаткова пластина з діафрагмою.

Для проведення дослідів з додаванням та змішуванням кольорів вам знадобиться придбати додатковий Комплект змішувача кольорів.

Для розширеного набору оптики потрібен Vernier Track, щоб використовувати його як оптичну лаву. Vernier Track входить до комплекту Динамічної системи.

Приклади лабораторних робіт з набором оптики

 1. Світло та відстань
 2. Зображення та рівняння тонкої лінзи
 3. Віртуальне зображення та телескоп
 4. Діафрагма та глибина різкості
 5. Діафрагма та інтенсивність світла
 6. Змішування кольорів (потрібен комплект кольорових змішувачів, продається окремо)

Комплектація розширеного набору оптики для фізики

 • Комбінована LED точка світла на пластиковій опорі з гніздом живлення
 • Три об’єктиви вбудовані в тримачі (фокусна відстань 100, 200 та -150 мм)
 • Екран і тримач
 • Тримач датчика світла
 • Екран діафрагми з підставкою
 • Стандартне джерело живлення

CM-OEK Набір кольорових змішувачів

змішувач кольорів на уроки фізики
CM-OEK

Експерименти по адитивному і субтрактивному змішуванню кольорів виконуються легко з Vernier Color Mixer Kit. Комплект Змішувача кольорів складається зі світлодіодної системи підсвічування (три кольори) з джерелом живлення, обєктиву і двостороннього екрану. Інтенсивність червоного, синього і зеленого світлодіодів можна плавно контролювати.

Комплект розміщується на дошці Vernier Track (не входить до набору). З замовленням цієї системи роботи з кольором ви збільшите можливості свого набору для оптики на уроках фізики.


PAK-OEK Поляризатор / Аналізатор для комплекту розширеної оптики

набір оптики для роботи з поляризованим світлом
PAK-OEK

Поляризаційний набір збільшує функції Розширеної оптики, щоб учні мали змогу вивчати поляризацію світла. Використовуючи Rotary Motion Sensor для реєстрації кута аналізатора, експерименти з законом Малуса легкі, деталізовані і точні.

Комплект Поляризатора / Аналізатора включає в себе фіксований поляризатор, керований аналізатор і аналізатор що налаштовується під датчик обертання. З джерелом світла та тримачем з головного набору, ротаційним датчиком руху і датчиком освітленості для повної системи вивчення поляризації.

 • Фіксований поляризатор лінійно поляризує світло від джерела.
 • Регульований аналізатор можна помістити після поляризатора, щоб вивчити цікаву поведінку стеків трьох поляризаторів.
 • Датчик світла вимірює інтенсивність світла що проходить, для запису даних Закону Малуса.

M-OEK Комплект дзеркал для набору розширеної оптики

лабораторні дзеркала для оптичної системи
M-OEK

Набір дзеркал для збільшення функціоналу базової системи оптики, дозволяє учням вивчати формування зображень вгнутими і випуклими дзеркалами. Комплект Дзеркал включає в себе напів дзеркало, регульоване вгнуте дзеркало і фіксоване випукле. Використовуйте ці частини з джерелом світла з головного набору і екраном на лабораторній доріжці для демонстрації і вимірювання реальних та віртуальних зображень, створюваних дзеркалами.

Така оптична лава в повному зборі дає учням уяву про формування і розміщення зображень.


Запасні частини до Розширеного набору оптики

Доступні для замовлення у місцевих дилерів при потребі.